Haber

Edremit Belediyesi Altınkum Mahallesi’nde Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Balıkesir’in Edremit Belediyesi, Altınkum İlçesi’ndeki cadde ve sokaklarda yol çalışmalarını sürdürüyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplere başarılar diledi.

Edremit Belediyesi, yaya ve araç geçişini kolaylaştırmak, ulaşımı daha konforlu hale getirmek için ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Teknik İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Altınkum Mahallesi, Çetin Emeç Caddesi, Ege Caddesi, Başşehir Caddesi, 2029 caddesi ve ilgili sokaklarda toplam 10 bin metrekare taş döşeniyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan da cadde ve sokakları birbirine geçen parke taşlarıyla kaplayan ekipleri takip etti.

Çalışmaları inceleyen Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, çalışanlara kolaylıklar dileyerek, “Edremit için emek veren çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Edremit’in ulaşımda daha yüksek standartlara ulaşması ve hizmet vermesi için tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu çalışmalar Teknik İşler Müdürlüğümüzün planlaması dahilindedir. “Altınkum İlçesi’ndeki bu cadde ve sokaklarımızla ilgili çalışmalarımız en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacaktır.” dedi. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu